O firmie

WOD-KAR FHU ŁUKASZ BYCZ

WOD-KAR FHU ŁUKASZ BYCZ

O nas

Firma istnieje na rynku od 2012 roku, ale w branży działamy już od dwóch dekad. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści posiadający liczne szkolenia i znający swój fach doskonale. Potwierdzają to autoryzacje, których udzieliło nam wiele szanowanych firm.  Ale na tym nie poprzestajemy i stale się doszkalamy - zależy nam, aby zapewnić najlepsze, najwydajniejsze i najnowocześniejsze rozwiązania. Specjalizujemy się w pracach z zakresu hydrauliki oraz techniki grzewczej i sanitarnej. Wykonujemy instalacje c.o. wraz z ogrzewaniem podłogowym, instalacje wodne, montujemy piece gazowe, pompy ciepła. Zajmujemy się także wentylacją oraz fotowoltaniką, zakładamy panele słoneczne, przygotowujemy instalacje do pracy. Zlecenia realizujemy kompleksowo. Współpracujemy ze sprawdzonymi hurtowniami, dzięki którym możemy zapewnić Państwu materiały renomowanych producentów, w korzystnych cenach. 

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Zawsze jesteśmy gotowi doradzić w kwestii technologii i materiałów, wskażemy korzyści płynące z danego rozwiązania oraz udzielimy pomocy w wyborze tego najbardziej optymalnego.

ISTNIEJEMY OD

2012

ROKU

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Naszym pierwszy krokiem przy każdym zleceniu są oględziny miejsca pracy lub analiza dokumentacji projektowej. Na tej podstawie dokonujemy indywidualnej wyceny, staramy się przy tym dopasować ofertę do oczekiwań Klienta. Współpracujemy ze sprawdzonymi hurtowniami, dzięki którym możemy zapewnić Państwu materiały renomowanych producentów, w korzystnych cenach.

Udało nam się zdobyć zaufanie Klientów dzięki czemu realizowaliśmy również większe projekty. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

FIRMY Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY